Misją naszego Kościoła jest czynienie ludzi uczniami Jezusa Chrystusa i chrześcijański wzrost. Każdy kto tylko chce rozwijać się w wierze, może wziąć udział w różnych cyklicznych wydarzeniach pomagających lepiej zrozumieć czym naprawdę jest chrześcijaństwo, jaka jest nasza tożsamość, jak odkrywać swoje obdarowanie i konkretny cel, do którego Bóg powołuje każdego człowieka. Poniższe kursy i spotkania tematyczne mogą wyposażyć cię do efektywniejszej realizacji tego co Bóg chce robić w twoim życiu.

Odkrywanie siebie

To 3 spotkania, podczas których odkrywamy nasz temperament, silne strony i predyspozycje, oraz dary duchowe, które Bóg chce używać. Ten cykl pomoże ci zrozumieć do czego powołuje cie Bóg i jak możesz to powołanie lepiej wypełnić.

DNA

DNA to nic innego jak to co jest sednem Kanaanu. Na spotkaniu poznasz dokładnie jaka jest nasza misja, wartości, oraz priorytety. Jeśli pojawiasz się w Kanaanie i jeszcze nie trafiłeś na spotkanie DNA to koniecznie zapisz sobie najbliższy termin i dowiedz się dla czego bije serce naszego Kościoła.

Kurs Alpha

Czy jest w życiu coś więcej niż to za czym gonimy? Kim był Jezus? Dlaczego umarł? Czy Biblia jest wiarygodna? Czy wiara ma sens i konkretne argumenty? Kim jest i jaki jest Bóg? Jak najpełniej przeżyć życie? Na te i inne pytania poszukamy razem odpowiedzi podczas spotkań Alpha!

Wolność w Chrystusie

To cykl spotkań, który może uczynić rewolucję w twoim chrześcijańskim życiu! Dowiesz się jaka jest nasza tożsamość w Chrystusie, jak żyć w Prawdzie, oraz jak przeżyć życie w wolności i w pełni! Terminy spotkań znajdziesz w kalendarium wydarzeń.

Terminy spotkań znajdziesz w zakładce wydarzenia