Jak wygląda niedzielne nabożeństwo?

Tworzymy Kościół pełen pasji, nadziei i mocy, który we współczesny sposób przekazuje ponadczasową prawdę Ewangelii. Pragniemy aby każdy człowiek w naszym zasięgu miał możliwość poznać Jezusa Chrystusa, doświadczyć Bożej miłości i odkryć sens życia! Kochamy Boga i ludzi, a tę miłość staramy się wyrażać w praktyczny sposób, ponieważ Chrześcijaństwo nie jest jakąś religijną formą ale relacją z żywym Bogiem.

Zapraszamy Cię serdecznie każdej niedzieli na nabożeństwa do Kanaanu.

Na pół godziny przed nabożeństwem można już skorzystać z naszej kawiarni. O 10:00 startuje nabożeństwo. Zaczynamy od uwielbienia, czyli muzycznej części, która służy oddaniu chwały Bogu za Jego dobroć, której możemy doświadczać. To czas wdzięczności i świętowania wszystkiego co wydarzyło się w tygodniu. Jest to też okazja do modlitwy o różne sprawy i doświadczanie Bożego działania. Świętujemy także ważne wydarzenia jak urodziny i rocznice. Całość tej części prowadzona jest przez nasz zespół muzyczny. Jako Kościół Zielonoświątkowy wierzymy w relację z Bogiem Ojcem, synem Jezusem Chrystusem, oraz Duchem Świętym – czyli Trójcą Świętą. Może nie zobaczysz u nas obrazów i figur, które mogą Ci się kojarzyć z kościołem, ale z pewnością możesz doświadczyć realnego Bożego działania! Słowa nie oddadzą tego co musisz zobaczyć i usłyszeć osobiście!

Po multimedialnej części ogłoszeń, dzieci mogą udać się na specjalny program dla nich w Kościele Dzieci, natomiast dla rodziców i pozostałych uczestników następuje czas kazania. Mamy karmiące i z małymi dziećmi mają do dyspozycji wygodny pokój z nagłośnieniem, gdzie również mogą wysłuchać kazania. Wszystkie nagrania kazań znajdziesz również tutaj na stronie. Kazania, które możesz u nas usłyszeć to zawsze inspiracja do głębszej relacji z Jezusem Chrystusem, a jeśli jeszcze nie nawiązałeś tej fascynującej relacji to każde z nich pomoże Ci ją rozpocząć! Wszystko co usłyszysz jest oparte na Biblii i przekazane w taki sposób by praktycznie zastosować w naszym życiu to co słyszymy. Jezus nauczał w bardzo przystępny sposób, dostosowany do słuchaczy i my również staramy się przy użyciu różnych środków, współczesnych i często multimedialnych narzędzi przekazywać prawdę Bożego Słowa, które jest ciągle aktualne!

Po kazaniu i modlitwie zapraszamy wszystkich do kawiarni, gdzie przy dobrej kawie lub herbacie możemy się lepiej poznać, spędzić trochę czasu w miłej atmosferze. Całość nabożeństwa z reguły zamyka się 90 minutach, ale z pewnością nie poczujesz, że był to czas stracony!

Przyjdź i przekonaj się osobiście jaki jest Kanaan!