Kościół dzieci

Dzieci są przyszłością dlatego staramy się inwestować w nie czas, energie oraz wszelkie potrzebne zasoby, by mogły wzrastać w świadomości akceptacji i właściwej tożsamości. Każdego tygodnia podczas niedzielnych nabożeństw odbywa się program Kościoła Dziecięcego, podczas którego dzieci poznają prawdy biblijne w przystępny i zrozumiały sposób nie tylko poprzez zabawę. Te zajęcia to nie tylko lekcja religii, prowadzona przez przeszkoloną kadrę pedagogiczną ale również świetna okazja do nawiązywania relacji między dziećmi, podczas gdy rodzicie mogą w spokoju korzystać z czasu nabożeństwa.

Dzieci są przyszłością

Klub malucha
Klub Malucha

Nową inicjatywą skierowaną do mam z dziećmi do 3 roku życia jest Klub Malucha.
Zajęcia odbywają się cyklicznie kilka razy w miesiącu, we wtorki od 9:30 do 11:00. Pierwsza część spotkania to program umuzykalniający, zabawy ruchowe oraz sensoryczne. Na zajęciach będziemy rozwijać motorykę małą i dużą, śpiewać i tańczyć. Nie zabraknie rymowanek i wierszyków w języku polskim, ale i znajdzie się też coś po angielsku. Będziemy poznawać otaczający nas świat – a przede wszystkim dobrze się bawić z naszymi maluchami! Druga część klubu to czas, żeby napić się dobrej kawy, porozmawiać z innymi mami, podzielić się swoim doświadczeniem, podczas gdy nasze dzieci będą mogły poznać lepiej swoich rówieśników. Uczestnictwo w klubie jest darmowe. Klub odbywa się w kawiarni Kanaanu w Inkubatorze Przedsiębiorczości na parterze – ul. Dworcowa 10a.

Kluby dla dzieci

Każdego miesiąca w roku szkolnym organizujemy także Kluby dla dzieci. To bezpłatne wydarzenie dla dzieci do 12 roku życia, oraz rodziców. Podczas dwugodzinnego programu nie brakuje dobrej zabawy nie tylko dla najmłodszych ale także dla rodziców. Poza różnymi konkurencjami jest też kącik kawiarniany dla rodziców i kącik plastyczny nie tylko dla dzieci. Każdy Klub to inna stylistyka, różne dekoracje dopasowane do tematu przewodniego danego Klubu.

Więcej relacji z Klubów możesz zobaczyć na naszym kanale na Youtube!

Festyn Rodzinny

W okresie wakacyjnym organizujemy również Festyn Rodzinny. Atrakcje jak np. dmuchańce, wata cukrowa, popkorn, rozgrywki sportowe, pokazy, bańki mydlane, warsztaty tworzenia biżuterii i inne, są dostępne za darmo dla wszystkich mieszkańców naszego miasta. Zobacz relacje z Festynów:

Angażujemy się również w projekty takie jak Akademia Przyszłości, gdzie regularnie spotykamy się z dziećmi w trudniejszej sytuacji życiowej po to by pomagać im zrównywać szanse, inspirować do rozwoju i wspierać w pokonywaniu codziennych trudności, przed którymi stają.

Mocno wierzymy, że dzieci są przyszłością!

Przygotowujemy się do uruchomienia w Oleśnie szczepu harcerskiego Royal Rangers. Więcej szczegółów już wkrótce!